Made in Polska odc. 8

Made in Polska odc. 8

Raf Skowroński

Raf Skowroński, znany szerszej publiczności jako członek zespołu JÓGA!, zapowiada wydanie mini albumu „Ciało gorące”. Płyta ukaże się pod skrzydłami wytwórni Kayax. Na trzeci singiel (wcześniej poznaliśmy Wody łyk i Miło Cię poznać) wybrany został utwór tytułowy, który powstał przy współpracy z wytwórnią Azymut. Jak pisze sam autor, „Ciało Gorące opowiada o ulotności i kruchości długo budowanych przez nas relacji.”

Ralph Kaminski

Dziś odbyła się premiera teledysku do nowej wersji utworu Po prostu bądź Maanamu, w wersji Ralpha Kaminskiego. Utwór pochodzi z płyty „Kora”, która w sprzedaży ukaże się już jutro. Na krążku, z którego znamy już m.in. Biegnij razem ze mną, usłyszymy wyraźnie przearanżowane utwory Kory i Maanamu, w tym m.in. Wyjątkowo zimny maj”, ale też nagrania mniej popularne. Płytę wydaje MTJ. Inspiracją powstania albumu był koncert-spektakl „KORA”, zaprezentowany przez Kaminskiego podczas Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu.

Me And That Man

19 listopada ukaże się kolejny album projektu Me And That Man “New Man, New Songs, Same Shit, vol.2”. Nagrany w składzie Adam Darski, Sasha Boole, Matteo Bassoli i Łukasz Kumański krążek zawierał będzie 12 utworów, nagranych wspólnie m.in. z Devinem Townsendem, Garym Holtem (Slayer, Exodus), czy Randym Blythe (Lamb Of God). Album zapowiadał m.in. utwór Angel Of Light z Myrkur. Płyta zostanie wydana nakładem wytwórni Mystic.

LOADING