Made In Polska cz. 9

Made In Polska cz. 9

Nowy singiel Skinny'ego

11 listopada będzie miał premierę Frustrated, drugi singiel z krążka “Lust”. To kolejne nagranie, w którym Michał „Skinny” Skórka zadaje ważne pytania (“Gdzie jest Twój Bóg, kiedy najbardziej go potrzebujesz?”), rozprawia się z nienawiścią i podszytym frustracją (wspartym niebezpośrednią przemocą) tchórzostwem.

Pochodzący ze Słupska Michał “Skinny” Skórka – wokalista, kompozytor, autor tekstów, producent, multiinstrumentalista – szerzej znany był dotąd jako połowa duetu Skinny Patrini. Po rozpadzie grupy, w 2016 r. powrócił na rynek muzyki elektronicznej z solowym albumem “The Skin I’m In”.

OK Boomer: FET

Wczoraj udostępniony został kolejny singiel z nadchodzącego krążka „Ballady i protesty” Fisz Emade Tworzywo. Trwający ponad 8 minut OK Boomer, „autoironiczna opowieść o kryzysie wieku średniego”, będzie zamykał dwupłytowe wydawnictwo. Premiera albumu 29 października.

Nowe - T. Love (w zapowiedzi)

Na wiosnę 2022 roku zapowiedziano nowy album T. Love „Hau! Hau!”. Poznaliśmy także tytuł pierwszego singla zespołu – Pochodnia. W przyszłym roku T.Love obchodzić będą 40-lecie działalności.

Projekt Polskie Znaki

19 października udostępniona została pierwsza, a dzień później druga część tryptyku „O jak fałszywe wszystko”, z gościnnym udziałem Matyldy Damięckiej i Michała Szpaka. Oba utwory są zapowiedzią albumu zespołu Polskie Znaki, czyli projektu Radka Łukasiewicza (m.in. Pustki) i muzyków Kultu (Jarka Ważnego i Janusza Zdunka). Kolejny utwór, składający się na EPkę, ukaże się po weekendzie. Wszystkie utwory z EPki stanowią zapowiedź większego wydawnictwa, płyty „Rzeczy ostatnie”. W jej nagraniu udział wzięli znani, i to nie tylko polscy, artyści.
 
LOADING