Ważna muzyka w jeszcze ważniejszej sprawie: Noise Gate Production i Dominik Kearney

Ważna muzyka w jeszcze ważniejszej sprawie: Noise Gate Production i Dominik Kearney

Devil Is Dancing wciąż aktualne...

Premiera nowego singla od Noise Gate Production, Devil Is Dancing (re-worked), zbiegła się w czasie z fatalnymi wydarzeniami w Ukrainie – zbrojną napaścią ze strony Rosji. W związku w tym zespół zdecydował się na fantastyczny krok, oddając go słuchaczom… za darmo. Jak napisali muzycy NGP, „To od Was zależy czy skorzystacie z opcji dowolnej wpłaty. Wszelkie wpływy finansowe z tego singla, zgodnie z tym co postanowiliśmy, przekażemy na rzecz pomocy Ukrainie. Wy zadecydujecie czy będzie co przekazać i jaka to będzie kwota.”

Noise Gate Production wydali Devil Is Dancing w serii „re-worked”. Jego debiut planowany był dużo wcześniej, i, jak sami przyznają, „do głowy nam nie przyszło, że zbiegnie się to w czasie z obecnymi wydarzeniami na Ukrainie. Kiedy powstawał ten utwór, nie sądziliśmy, że 20 lat później, będzie on aż tak aktualny. Mimo, że to nie czas na rozrywkę postanowiliśmy, że 01.03.22 singiel ukaże się na rynku.”

Utwór do pobrania/zakupu na https://noisegateproduction.bandcamp.com/album/devil-is-dancing-re-worked-promo-single

Na YT można dodatkowo obejrzeć do niego video, a więcej informacji, nie tylko nt. tej akcji, znaleźć na profilu fb zespołu: https://www.facebook.com/noisegateproduction

Dominik Kearney (nie tylko) o pozorach

Dominik Kearney ponownie zabiera głos w istotnej sprawie. Na portalu YT opublikował kilka dni temu teledysk do swojego nowego utworu – Nic nie jest takie na jakie wygląda. Za podkład muzyczny do tego nagrania odpowiedzialny jest Seb Skalski, a klip (wizualizację) do niego zrealizowała… dwunastoletnia córka muzyka, Blanka. Nagranie Nic nie jest takie na jakie wygląda odnieść można nie tylko do obecnej sytuacji w Ukrainie, jego wielowarstwowy przekaz dotyczy bowiem całej przestrzeni informacyjnej, w jakiej przyszło nam żyć.

LOADING