Made In Polska odc. 2

Znamy już nagrany razem z Królem utwór Tuż przed północą oraz Najgorsze rzeczy. Teraz WaluśKraksaKryzys odkrywa przed nami trzecią kartę z zapowiadanego na 23 kwietnia albumu „Atak”. Utwór Uśmiech Chelsea To drugi, po albumie “Miły Młody Człowiek” (2019), krążek pochodzącego z podkrakowskiej Skały muzyka. I to na pewno nie jest jego ostatnie słowo.

„Tournee warszawskie” to tytuł dwupłytowego albumu koncertowego Pablopavo i Ludzików, który można już nabyć w sklepie wytwórni Karrot Kommando. Materiał na ten album został zarejestrowany podczas siedmiodniowego tournée po Warszawie właśnie. Jak mówi Paweł Sołtys: Próbując zapisać chociaż część tej atmosfery na zawsze, zarejestrowaliśmy dla Was koncerty w Karrot Kawa i Kultura oraz w Hydrozagadce.” Na płycie znajduje się 16 utworów, w tym zarejestrowany na obu Karwowski.

Grają razem od roku, a na koniec maja zapowiedzieli już pełnowymiarowy, debiutancki materiał. Duet Rozmazani udostępnił do tej pory 3 nagrania – Nieznaczenie, L.O.V.E. i Marudzę (do obejrzenia/odsłuchania w serwisie YouTube oraz w streamingu). Całość, zebrana w album „SYNTHuzjazm”, będzie miała swoją premierę 28 maja na platformach streamingowych.

LOADING