Made in Polska odc. 7

Made in Polska odc. 7

W Asfalt Records

Duet Wczasy przedstawił nową piosenkę – Polska (serce rośnie). Muzycy mówią w nim o trudnej miłości do ojczyzny z lekkością i ironią, bez uderzania w patetyczne tony, a mocny post-punkowy bas oraz intensywny beat zaczerpnięty z muzyki techno niosą utwór w stronę stadionowego hymnu. Autorom utworu (Jakub Żwirełło, Bartłomiej Maczaluk) chodzi przy tym o stare zaniedbane obiekty sportowe, na których dawno już nie odbyły się żadne zawody. Premiera albumu To wszystko kiedyś minie” zaplanowana jest na 5 listopada 2021 roku (preorder na stronie wytwórni)

Inny duet, Miętha, jeszcze przed premierą albumu “36,6” (15.X) dzieli się ze słuchaczami kolejną współpracą. W utworze Guilty Gucci gościnnie udziela się Paluch.

W Kayax

Wydany na ubiegłorocznym albumie „Psychiczny fitness” Swiernalisa utwór Vulgar doczekał się nowej wersji. Wokaliście w odświeżonej piosence towarzyszy jego przyjaciel, Waluś (WaluśKraksaKryzys). Wideo do obejrzenia poniżej.

26 listopada ukaże się płyta “MTV Unplugged” Krzysztofa Zalewskiego. Jej pierwszą zapowiedzią jest nowy utwór Ptaki, a koncert, premierowo, będzie można obejrzeć w całości już 16 października w Canal+.

Tak Brzmi Miasto: Kraków. Konferencja i festiwal 2021

Hasłem tegorocznej edycji wydarzenia z cyklu Tak Brzmi Miasto“Ludzie!”.

Jak czytamy na stronie projektu: “Chcemy przypomnieć, że pierwszy jest człowiek. Człowiek pracuje z muzyką i człowiek ją odbiera. Ludzie spotykają się w świecie sztuki – tym zawodowym i tym prywatnym – mając określone (lub nie) cele, potrzeby oraz doświadczenia.

#poludzku o zarządzaniu, komunikacji i obecności w sieci. Świadomie o rozwijaniu publiczności, wizerunku i odpowiedzialności branżowej.
#poludzku w ramach Tak Brzmi Miasto Konferencja: Ludzie!”

Panele, warsztaty i wykłady odbędą się 13 i 14 listopada 2021 r. w Krakowie w Teatrze Proxima oraz online. Więcej informacji na stronie TBM lub profilu facebookowym wydarzenia.

LOADING