MADE IN POLSKA CZ. 10

MADE IN POLSKA CZ. 10

Rozmazani w Oddaleniu

29 października ukazał się nowy singiel duetu Rozmazani, Oddalenie. „Zawsze mieliśmy problem z szufladkowaniem naszej muzyki. Niby gramy electro, ale ciągle na pograniczu różnych gatunków. Trochę electroclash, trochę synthpopu, trochę electroindustrialu. Stąd też większe lub mniejsze problemy z zebraniem materiału w całość tak, aby płyta była spójna. Kiedy już zaczyna się klarować jakaś wizja, nagrywamy kolejny utwór, którym robimy krok w stylistycznie odmiennym kierunku.” Krótsza i bardziej surowa wersja do obejrzenia i odsłuchania z teledysku w You Tube, dłuższa zaś na wszystkich platformach streamingowych.

Mentally Blind: XYZ

O tym, że samotność jest chorobą XXI wieku mówi w swoim najnowszym singlu XYZ modern metalowy zespół Mentally Blind. To kolejna produkcja promująca płytę „Stage: Zero” (Blood Blast). Samotność – tłumaczą muzycy Mentally Blind – „powoli wysysa nas z całego powietrza i siły życiowej, na którą składają się nasze marzenia, empatia i pragnienia. Ale wierzymy, że nadal można się temu przeciwstawić, poznając, jak to działa i pamiętając, że po deszczu zawsze wychodzi słońce”.

Bokka w Blood Moon

Blood Moon to pierwszy singiel zapowiadający czwarty krążek zespoły Bokka (PIAS Rec.). Poza serwisami streamingowymi, grupa zamieściła pierwszą cześć tryptyku w serwisie YT. Za teledyskową animację 3D odpowiedzialny jest Tomasz Goławski.

Czesław, a Mama mówiła...

Mama zawsze mówiła to pierwszy singiel i teledysk z zapowiadanej na 26 listopada płyty Czesława Mozila, “#Ideologiamozila”. Jak mówi sam Czesław, „to piosenka o poszukiwaniu swoich korzeni (…) Płyta „#IDEOLOGIAMOZILA” jest jak soundtrack do mojego życia i tym bardziej „Mama zawsze mówiła” jest idealnym singlem, który otwiera tę podróż.”

LOADING