Zaproszenia koncertowe: GCh+ i Rockhouse Festiwal

Zaproszenia koncertowe: GCh+ i Rockhouse Festiwal

Dwa zaproszenia na specjalne wydarzenia koncertowe: premierę płyty "Timelapse" GCh+ oraz krakowski Rockhouse Festiwal

GCh+: premierowe koncerty Timelapse

O samym GCh+ pisałem już kilkukrotnie, tym razem zaproszenie na dwa wyjątkowe, premierowe koncerty debiutanckiego albumu “Timelapse”. Pierwszy z koncertów odbędzie się 12 czerwca o godzinie 20:00 w warszawskim BARdzo bardzo. Drugi koncert – 19 czerwca o godzinie 20:00 w łódzkim klubie P29. Bilety na goout.net/pl/bilety/gch+premiera-plyty/sykn

Od premiery płyty “Timelapse” nie minął miesiąc, a w jaki sposób – na żywo – zespół Gch+ łączy ambient, jazz i elektronikę, brzmienia akustyczne z syntetycznymi, będzie można się przekonać w Łodzi i Warszawie. Póki co – tylko, warto więc łapać czas i bilety. Do swojego dźwiękowego świata zapraszają: gitarzysta Grzegorz Duszak, pianista Piotr Iwański, flecista Łukasz Jankowski, perkusista Radosław Mysłek i kontrabasista Michał Mościcki.

Rockhouse Festiwal Kraków 2022

Już 5 czerwca, w krakowski Klubie Molo startuje nowy krakowski festiwal rockowych brzmień. Pierwsza edycja Rockhouse Festiwal rozpocznie się o godz. 16, na scenie wystąpi w sumie 8 zespołów. Wśród nich, zamykający to wydarzenie Ka$hell, czyli połączone siły Abradaba i muzyków Comy. Bilety jeszcze do nabycia: https://sklep.ebilet.pl/300896750103691265 .

Więcej o samych zespołach możecie poczytać (i posłuchać ich) na naszej stronie W TYM WPISIE.

rockhouse muzobar
LOADING