Tak Brzmi Miasto 2020

Dziś startuje konferencja ludzi muzyki „Tak Brzmi Miasto”, której hasłem przewodnim jest „Prz>>szłość”. Pytanie o przyszłość stało się dziś kluczowe dla całej branży muzycznej, dlatego, jak czytamy na stronie oficjalnej wydarzenia, będzie to konferencja „o wyzwaniach i szansach cyfryzacji, o możliwościach zarobkowania w sieci, czy narzędziach, które mogą temu służyć. O zmianach, które warto śledzić i artystach, którzy – choć nieświadomi, jak wszyscy – byli gotowi na kryzys. Konferencja o przyszłości artysty i menedżera. Tak Brzmi Miasto o przyszłości muzyki.” Uczestnicy wydarzenia, wraz z organizatorami, będą zastanawiali się, czy „nowa rzeczywistość, nowe realia […] oznacza także nową branżę muzyczną? Czy nowe może oznaczać lepsze? Jak poradzą sobie najwięksi gracze – wytwórnie, producenci i stowarzyszenia, jak w tym świecie odnajdzie się niezależny artysta? Czy odbiorca potrzebuje kolejnego darmowego koncertu w sieci? Za co skłonny jest zapłacić? W końcu… artysta też człowiek.”

Tradycyjnie już zaplanowano szereg specjalistycznych paneli, warsztatów, otwierających szansę na indywidualne spotkania ze specjalistami spotkań „1-na-1”, a także koncertów. Wśród prelegentów tegorocznej edycji, jak zawsze, będzie szansa spotkać ludzi tworzących nie tylko polską branżę muzyczną – muzyków, dziennikarzy, managerów, producentów, wydawców, osoby związane z nowymi mediami oraz – na różnych poziomach – kulturą.
Organizatorzy zaplanowali ok. 30 aktywności, z którymi można zapoznać się na stronie oficjalnej wydarzenia: https://takbrzmimiasto.pl/konferencja-2020/#program
Część warsztatową przewidziano w tym roku na zagadnienia związane z funkcjonowaniem muzyki w przestrzeniach mediów społecznościowych – cykl „Digital od A do Z” zaplanowany jest na dwa pierwsze dni konferencji, 11-12 listopada.

Plan koncertowy:
11.11 – Box Anima, hai
12.11 – Asia Nawojska, Funkasanki, Atlantyda Lase5er x ZUZA BAUM
14.11 – Namena Lala, Iggy Not Pop ft. Julia Mika, Muzaman
15.11 – UBU, Stonerror, Fraktale

Więcej o wydarzeniu także na profilu fb: https://www.facebook.com/events/700968323960142
LOADING