Trzecia odsłona Cabaret Voltaire

10 listopada Richard H. Kirk odsłonił kolejne nagranie z nadchodzącego krążka Cabaret Voltaire. Po „Vasto” (opublikowanym w sierpniu) i „The Power” (z października), nadszedł czas na zamykający całość „What’s Goin’ On”. „Shadow Of Fear” (Mute), będący  w pewnym sensie dziś projektem solowym Kirka, zapowiadany jest na 20 listopada. Pierwszy pełnowymiarowy album Cabs od 26 lat będzie zawierał 8 nagrań. Pierwsze odsłony wskazują, że stylistycznie to nadal stary dobry, utaneczniony EBM.
Nowy utwór do obejrzenia na kanale YT zespołu:

Na karcie historii dziś grupa Madness, której singiel „Our House” ukazał się na rynku 12 listopada 1982 roku. Na liście brytyjskich singli dotarł tylko do poz. 5, w zestawieniu Billboardu – 7. Utwór promował wydany tydzień wcześniej krążek „The Rise and Fall” (najwyższe miejsce na UK Chart – 10.), do dziś uważany za jeden z najlepszych w dyskografii zespołu. Na stronie b singla umieszczono nagranie “Walking with Mr. Wheeze” (w wersji amerykańskiej – “Cardiac Arrest”).
Jedynym dotąd brytyjskim numerem 1. Madness jest promujący kompilację „Complete Madness”, wydany na singlu w maju tego samego roku, „House Of Fun”.

LOADING