Tak Brzmi Miasto 2021

Tak Brzmi Miasto 2021

Tak Brzmi Miasto to konferencja nowej branży muzycznej, odbywająca się w Krakowie od 2014 r. Mimo kameralności (co roku odwiedza ją ok. 250-400 osób), ma najbardziej rozbudowany program merytoryczny w Polsce. Towarzyszy jej showcase, w trakcie którego prezentowane są zespoły z Krakowa i miast partnerskich projektu Tak Brzmi Miasto Inkubator (Gdańsk, Gdynia, Katowice, Lublin, Łódź, Poznań, Rzeszów, Toruń, Wrocław). Dotychczas gościło na niej ponad 230 prelegentów z 27 krajów, a zespoły odkrywane na showcasie kontynuują kariery na scenach Polski i świata. Z tych ostatnich wymienić trzeba festiwale: Colours of Ostrava, Opener, Primavera, Sziget, Canadian Music Week, Live at Heart.

Temat przewodni tegorocznej konferencji to LUDZIE (artysta, człowiek, odbiorca). W trakcie konferencji będzie zatem okazja do rozmów zarówno o miejscu człowieka w branży, o kwestiach artystycznych, ale też odpowiedzialności społecznej, branży “po ludzku”, wspólnych wartościach i standardach współpracy.

Informacje nt. tegorocznego programu konferencji Tak Brzmi Miasto pojawiają się stopniowo. Zwyczajowo w jej trakcie odbywa się ok. 30 paneli dyskusyjnych, warsztatów i wykładów. Po szczegóły zapraszam na https://takbrzmimiasto.pl/konferencja.

Relację wideo z edycji 2018 można obejrzeć: https://www.youtube.com/watch?v=vXi9tRdFTqY. Muzobar z przyjemnością włącza się w to wydarzenie – oczekujcie sprawozdań, (nie tylko) koncertowych relacji i aktualności o >TBM<.

LOADING