Zapowiedź: toruński FAME 2021

Zapowiedź: toruński FAME 2021

W dniach 24-26 września 2021, w Toruniu organizowany będzie Festiwal Alternatywnej Muzyki Elektronicznej FAME. Jak zapowiadają organizatorzy, będzie to największy festiwal szeroko pojętego nurtu electro (synth pop, future pop, dark wave, EBM) w Polsce. Wśród zaproszonych gości znajdą się m.in.: Wolfgang Flür z grupy Kraftwerk, De/Vision, Covenant, Empathy Test, a także polskie zespoły – Sexy Suicide, Bluszcz, Decadent Fun Club. Koncerty odbędą się w klubie Od Nowa.

FAME 2021 Festiwal muzyki alternatywnej Toruń

Więcej informacji na oficjalnych profilach i kanałach wydarzenia: https://www.facebook.com/FAMEFESTIWAL2021/https://www.youtube.com/channel/UCVSJz-yo9brLd_lFeEfVYTw

FAME 2021 - ZAPOWIEDZI

Summary
Event
FAME 2021 - Festiwal Alternatywnej Muzyki Elektronicznej FAME
Location
Klub Od Nowa, ul. Gagarina 37a,Toruń,-87-100
Starting on
24 wrzesień 2021
Ending on
26 wrzesień 2021
Description
Festiwal Alternatywnej Muzyki Elektronicznej - odbywa się po raz pierwszy, będzie to impreza coroczna. Jest to święto muzyki w legendarnym, kultowym miejscu Klub Od Nowa. Trzy dni Festiwalu, 15 Koncertów, jedna scena, koncerty od godziny 15-tej do północy. Poza muzyką na głównej sali, wystawy grafik malarstwa, wystawy gadżetów związanych z muzyka, gitar i materiałów kolekcjonerskich oraz sprzedaż materiałów związanych z muzyka elektroniczną, synth-pop, ELECTRO, Future Pop, darkwave itd.
Offer Price
PLN 395
Buy Tickets
LOADING